Розміщення

Учасники та гості Фестивалю проживатимуть в готелі Terramar 3* , в зручних 2 місних номерах у туристичному містечку Calella (Costa del Maresme). У кожному номері є  холодильник, телевізор, кондиціонер, чиста постільна білизна та рушники.

У ціну проживання включено медіа пансіон та напої. Ви зможете покуштувати страви середземноморської кухні та насолодитися свіжими іспанськими фруктами.

Вартість розміщення 240 євро за 6 ночей з особи.

Туристичний збір 0,50 €/ніч/особа сплачується особисто при поселенні в готель. Діти до 16 років туристичний збір не оплачують.

Адреса готелю: Carrer de Diputació 50. 08370 Calella. Barcelona

Трансфер

Потяг

Лінія R2Nort.  Aeropuerto el Prat. Terninal 2 – Sant Estación. Barcelona
Лінія R1 або RG1.  Sant Estación. Barcelona – Calella.

На жаль прямого сполучення з аеропорту  Барселони до Калеї немає. Вам потрібно скористатися потягом R2 Norte, який відправляється зі станціх Terminal 2 аеропорту Барселони. Доїхати до станції Sant Estacio або до станціх Clot і пересісти на потяг R1 або RG1 які курсують з інтервалом півгодини. Розклад потягів лінії R1 зі странції Barcelona Sants.

Вартість проїзду: 7-10 евро.

Тривалість проїзду: близько 2-ох годин.

Автобус

Лінія 603.  Aer. Prat – Barcelona – Blanes (per N-ll)

Щоб доїхати з Барселони в Мальграт де Мар прямим автобусом, можна скористатися послугами популярного перевізника Sagalés, рейс 603 Аеропорт El Prat – Barcelona –  Blanes.

Автобус відправляється аеропорту El Prat з 1 терміналу проходить через 2 термінал, а у Барселоні зупиняється на: Estació de Nord, Rd. de St. Pere, 21-23, Gran Via de les Corts Catalanes – Napols, Gran Via de les Corts Catalanes – Marina.

Розкдад автобусів лінії 603.

Вартість проїзду: 5 – 7 евро.

Тривалість проїзду – 1 година 23 хвилини.

Таксі

Кожен турист відпочиває по своєму, хтось любить повивчати місцевість і маршрути громадського транспорту, ну а інший звик до комфорту і не бажає витрачати час.
Для тих, хто має гроші і не хочуть тягатися з важкими валізами в громадському транспорті, є зручний і комфортний варіант виїхати з Барселони до Калеї на таксі.
Таксі з Барселони до Калеї доставить вас приблизно за 50 хвилин, вартість поїздки починається 100-130 євро. Таксі ідеальний варіант для поїздки в Салоу вночі, так-як громадський транспорт в нічний час не працює.

Для більш детальної інформації, як доїхати до Калеї, скористайтеся сайтом Rome2rio.

Безпека і послуги

Медична допомога

Під час проведення концертів та ярмарку на площі буде організовано палатку “Безпека і допомога”. У разі необхідності кожен може звернутися і отримати першу медичну допомогу, а за необхідністю медичний працівник викличе “Швидку допомогу” якою постраждалого чи хворого буде доставлено у Центр швидкої медичної допомоги.

Бюро знахідок

Про свої загублені речі ви зможете запитати також у палатці “Безпека і допомога”. У цю ж палатку ви можете віднести річь або предмет, який ви знайшли.

Догляд і безпека

Під час концертів буде працювати іспанська  Служба контролю за безпекою громадян, з якою на ці дні Українська Асоціація “Джерело” заключає спеціальний договір.

План надзвичайних ситуацій

Під час надзвичайних ситуацій наші волонтери допоможуть вам відійти у безпечне місце, згідно Плану евакуації в разі небезпеки. Цей план також буде розміщено на видному місці на палатці “Безпека і допомога”. Там же буде знаходитись вогнегасник.

Банківські реквізити

Одержувач: Asociación Ucraniana «Djerelo»

Назва банку: BBVA

IBAN: ES92 0182 8606 2202 0157 2656

BIC: BBVAESMMXXX

Призначення платежу: Pago de contribución voluntaria al Festival «Ucrania Fest 2021».

Платник: Прізвище та ім’я або назва колективу (латинськими літерами).

Про надходження коштів на рахунок, Організатор повідомляє учасника електронною поштою.

Всі комісійні за рахунок учасника.
Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad