Міжнародний Фестиваль
Української культури у Барселоні

Розміщення

Учасники та гості Фестивалю проживатимуть в готелі PAPI HOTEL 3* , в зручних 2-4 місних номерах у туристичному містечку Malgrat de Mar, у центрі туристичної зони, що тягнеться від Калельї до Льорет-де-Мар. У кожному номері є  холодильник, телевізор, кондиціонер, чиста постільна білизна та рушники.

У ціну проживання включено медіа пансіон та напої. Ви зможете покуштувати страви середземноморської кухні та насолодитися свіжими іспанськими фруктами.

Вартість розміщення 250 євро за 6 ночей з особи.

Туристичний збір 0,50 €/ніч/особа сплачується особисто при поселенні в готель. Діти до 16 років туристичний збір не оплачують.

Адреса готелю: Avinguda de Barcelona, 30, 08380 Malgrat de Mar, Barcelona

Трансфер

Потяг

Лінія R1.  Molins de Rei – Maçanet-Massanes

Залізнична лінія R1 проходить через Барселону і Мальграт де Мар. У Барселоні потяги зупиняються на зупинках: Barcelona-Sants, Barcelona Plaça de Catalunya, Barcelona Arc de Triomf, Barcelona El Clot-Aragó і Sant Adrià de Besòs. Потяги R1 курсують з інтервалом півгодини. Розклад потягів лінії R1 зі странції Barcelona Sants.

Вартість проїзду – 7.35 евро.

Тривалість проїзду – 1 година 25 хвилин.

Автобус

Лінія 603.  Aer. Prat – Barcelona – Blanes (per N-ll)

Щоб доїхати з Барселони в Мальграт де Мар прямим автобусом, можна скористатися послугами популярного перевізника Sagalés, рейс 603 Аеропорт El Prat – Barcelona –  Blanes.

Автобус відправляється аеропорту El Prat з 1 терміналу проходить через 2 термінал, а у Барселоні зупиняється на: Estació de Nord, Rd. de St. Pere, 21-23, Gran Via de les Corts Catalanes – Napols, Gran Via de les Corts Catalanes – Marina.

Розкдад автобусів лінії 603.

Вартість проїзду – 11.85 евро.

Тривалість проїзду – 1 година 40 хвилин.

Груповий трансфер

На рахунок перевезення груп, будь ласка, зверніться до організаційного комітету, тел.: +34 653 347 656.

Таксі

Кожен турист відпочиває по своєму, хтось любить повивчати місцевість і маршрути громадського транспорту, ну а інший звик до комфорту і не бажає витрачати час.
Для тих, хто має гроші і не хочуть тягатися з важкими валізами в громадському транспорті, є зручний і комфортний варіант виїхати з Барселони в Салоу на таксі.
Таксі з Барселони до Салоу доставить вас за 1 годину 15 хвилин, вартість поїздки починається приблизно 200 євро. Таксі ідеальний варіант для поїздки в Салоу вночі, так-як громадський транспорт в нічний час не працює.

Безпека і послуги

Медична допомога

Під час проведення концертів та ярмарку на площі буде організовано палатку “Безпека і допомога”. У разі необхідності кожен може звернутися і отримати першу медичну допомогу, а за необхідністю медичний працівник викличе “Швидку допомогу” якою постраждалого чи хворого буде доставлено у Центр швидкої медичної допомоги.

Бюро знахідок

Про свої загублені речі ви зможете запитати також у палатці “Безпека і допомога”. У цю ж палатку ви можете віднести річь або предмет, який ви знайшли.

Догляд і безпека

Під час концертів буде працювати іспанська  Служба контролю за безпекою громадян, з якою на ці дні Українська Асоціація “Джерело” заключає спеціальний договір.

План надзвичайних ситуацій

Під час надзвичайних ситуацій наші волонтери допоможуть вам відійти у безпечне місце, згідно Плану евакуації в разі небезпеки. Цей план також буде розміщено на видному місці на палатці “Безпека і допомога”. Там же буде знаходитись вогнегасник.

Банківські реквізити

Одержувач: Asociación Ucraniana «Djerelo»

Назва банку: BBVA

IBAN: ES92 0182 8606 2202 0157 2656

BIC: BBVAESMMXXX

Призначення платежу: Pago de contribución voluntaria al Festival «Ucrania Fest 2021».

Платник: Прізвище та ім’я або назва колективу (латинськими літерами).

Про надходження коштів на рахунок, Організатор повідомляє учасника електронною поштою.

Всі комісійні за рахунок учасника.
Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad