Міжнародний Фестиваль
Української культури у Барселоні

За підтримки:

Генерального консульства України в Барселоні, регіональної влади Каталонії, міської влади Барселони, Федерації українців в Іспанії, благодійної організації «ЩироФонд», Товариства зв’язків з українцями за межами країни “Україна-Світ”.

Положення

X Міжнародного фестивалю
української культури

1. Засновник Фестивалю

Фестиваль «Ucrania Fest» засновано 9 вересня 2015р. Українською Асоціацією «Джерело», яка зареєстрована урядовою владою Каталонії (Королівство Іспанії), у Департаменті Юстиції,  реєстраційний номер 48342.

2. Організатори Фестивалю (Виконавчий орган)

Українська асоціація «Джерело» м. Барселони  (Іспанія) далі “Організатор”,  за підтримки  Генерального Консульства  України в Барселоні, місцевих органів влади міста Барселона, Федерації українців в Іспанії, Товариства зв´язків з українцями за межами країни «Україна – Світ» (Україна).

3. Мета Фестивалю

Популяризація української народної,  сучасної та фольклорної творчості, взаємозбагачення культурних традицій, обмін досвідом творчої діяльності композиторів, поетів, хореографів, музичних керівників, продюсерів, фотографів, дизайнерів  національного одягу, народних митців, кулінарів та поварів української національної кухні.

Розширення культурних, туристичних, інформаційних та ділових зв’язків через засоби творчого спілкування між  державами Україна та Іспанія.

4. Учасники Фестивалю

До участі запрошуються:

 • фольклорні, етнографічні, музичні, театральні, хорові, хореографічні колективи, ансамблі народної  етнічної та естрадної пісні, народного, бального та сучасного танцю, українські дизайнери, троїсті музики;
 • переможці районних, обласних, регіональних, всеукраїнських мистецьких,  міжнародних конкурсів у будь-якому жанрі;
 • самодіяльні художники та майстри, які працюють виключно у традиційному українському стилі у жанрах художньої вишивки, різьби та розпису по дереву,  макраме, писанкарства, лялькарства, тощо.
 • учасниками та гостями Фестивалю можуть бути резиденти інших країн.
 
 

5. Регламент Фестивалю

11 вересня 2024 р. –  зустріч, реєстрація та поселення учасників Фестивалю. Зустрічаємо усіх учасників у вестибюлі готелю, який винаймаємо для проживання усіх груп, що приїжджають на фестиваль. Поселення розпочинається з 13:00 год згідно попередньо узгоджень з керівниками груп.

ВАЖЛИВО: Учасники чи гості Фестивалю, які прибудуть на  X Міжнародний Фестиваль «Ucrania Fest» на своєму транспорті, за місяць до приїзду повинні подати Організатору Фестивалю дані про свій транспорт (номер та матрикулу транспортного засобу) для забезпечення Організатором Фестивалю безкоштовної парковки біля готелю, де будемо проживати.

За попередньою домовленістю можемо забезпечити трансфером з аеропорту Барселона до готелю у Salou і у зворотному напрямку (за попередньою оплатою. Оплата трансферу не входить в оплату учасника фестивалю).

14 вересня 2024 р. – відкриття Фестивалю  в у Salou. Час проведення визначається Організатором за погодженням з місцевими органами.

15 вересня 2024 р. – Заключний фестивальний день в Барселоні на площі Virrei Amat.  Початок о 12:00 год, закінчення о 20:00 год. Час може корегуватися Організатором. На цей день замовляємо трансфер Salou – Barcelona – Salou. Оплата за цей трансфер входить в оплату учасника фестивалю.

ЕКСКУРСІЇ: За бажанням учасників Організатором замовляються екскурсії  за окрему оплату. Запис, замовлення та оплата екскурсій попередньо за місяць до відкриття Фестивалю.

17 вересня 2024 p. – від’їзд учасників.

Час перебування у готелі кожної групи не менше 6  діб. Бажаючі приїхати раніше чи залишитись після 17 вересня, мають про це письмово записати у таблиці реєстрації на Фестиваль. Кожна доба має бути проплачена попередньо. Сума оплати складає – 40 Є за добу.

6. Порядок проведення Фестивалю

Програма* проведення Фестивалю передбачає наступні заходи:

 • флешмоб учасників фестивалю – рекламна хода з українською музикою, у національних костюмах, з символікою своїх груп. Попереду колони  державний Прапор України;
 • виставка-продаж виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, оберегів, вінків, вишиванок, проведення майстер-класів, презентацій;
 • конкурс «Карооке на Майдані» на краще виконання української пісні.
 • розваги для дітей;
 • спортивні змагання: шашки, шахи, тощо;
 • конкурс на кращий дитячий малюнок;
 • концерт  учасників Фестивалю;
 • «Театр мод» – показ моделей дизайнерського одягу;
 • кращі взірці української кухні;
 • конкурс на кращу та смачнішу солодку випічку;
 • конкурс на кращу вишиванку (нагорода);
 • привітання учасників Фестивалю «Ucrania Fest 2024» та нагородження;
 • ярмарок;
 • відпочинок біля моря та екскурсії (за бажанням).

* У Програмі можуть бути зміни.

7. Інформаційна підтримка Фестивалю

Забезпечується через мережу Інтернет та шляхом залучення на спонсор-ських засадах представників преси, телерадіокомпаній, інформаційних служб та інших організацій будь-якої форми власності з правом висвітлення подій.

8. Нагороди фестивалю

Всі учасники нагороджуються дипломами та пам’ятними сувенірами з емблемою  Х Міжнародного Фестивалю української творчості  «Ucrania Fest 2024».

9. Джерела фінансування

Фінансування здійснюється за рахунок внесків учасників Фестивалю, доброчинних пожертв спонсорів та залучення інших джерел і надходжень, не заборонених чинним законодавством.

10. Як стати учасником фестивалю

10.1 Реєстрація

Керівники колективів, окремі учасники, учасники ярмарку, особи з числа групи підтримки, гості Фестивалю обов’язково здійснюють попередню реєстрацію участі. Після відсилання заповненої анкети, організаційний комітет фестивалю розгляне вашу заявку і відішле додаткові вимоги для участі у фестивалі.

10.2 Оплата участі у фестивалі «Фестивальний збір»

Отримавши відповідь від організаційного комітету фестивалю, майбутній участник повинен перерахувати «Фестивальний збір» – відповідну суму – на рахунок Організатора за участь у фестивалі та проживання в готелі, не пізніше 30 днів до початку фестивалю, що є гарантіє. бронювання готелю, торгівельного місця на ярмарку та участі у концертній програмі фестивалю.

N.B. У разі недотримання вимог, участь у фестивалі буде анульовано.

Оплата здійснюється в євро за наступними банківськими реквізитами:

Отримувач платежу: Asociación Ucraniana “Djerelo”
Банк: BBVA
SWIFT: BBVAESMMXXX
IBAN: ES92 0182 8606 2202 0157 2656
Призначення платежу: ваше прізвище / “Ucrania Fest”
Платник: Прізвище та ім’я або назва колективу (латинськими літерами).

Про надходження коштів на рахунок Організатор повідомляє Учасника на електронну пошту.

10.3 Що входить у «Фестивальний збір»

10.3.1 Організаційний внесок

Організаційний внесок складає 50€ з кожної особи, не залежно від віку та категорії участі у фестивалі.

Що входить до організаційного внеску:

 • оплата оренди усіх необхідних структур та звуко-відео апаратури;
 • оплата за трансфер у день проведення Фестивалю у Барселоні (15 вересня 2024 р.), організація безкоштовних стоянок автотраспорту;
 • дипломи та пам’ятні знаки X Міжнародного Фестивалю української творчості.
10.3.2 Участь у ярмарку

Ярмарковий внесок складає 100€ з особи. Ярмарковий внесок сплачується додатково разом з Організаційним внеском.

Що входить до ярмаркового внеску:

 • оплата оренди ярмаркового місця (палатка, стіл, стілець);
 • можливість торгувати власною продукцією, не сплачуючи більше ніяких податківю
10.3.3 Проживання в готелі

Вартість проживання в 4* готелі  у містечку Salou з 11 по 17 вересня (6 діб) – 240 € з особи.

Що входить до вартості проживання в готелі:

 • проживання у двомісних комфортних номерах із телевізором та кондиціонером;
 • дворазове харчування (шведський стіл).

У випадку якщо у Учасника виникне необхідність приїхати раніше, або виїхати пізніше зазначених офіційних дат Фестивалю, Учасник повинен попередити Організатора не пізніше ніж за 30 діб до заїзду в готель і сплатити повну суму з розрахунку 40€ за добу з особи при умові проживання не меньше 6 діб.

Для тих, хто хоче проживати в готелі меньше 6 діб, вартість поживання в готелі є комерційна, за готельним стандартним тарифом на момент заселення і бронюється окремо.

Для тих, хто хоче харчуватись тричі, на місці можуть оплачувати обіди додатково в готелі за попередньою домоленістю з Оранізатором.

10.5 Транфер учасників фестивалю

Проїзд з місця проживання та трансфер з аєропорту до готелю  в Salou оплачується Учасником фестивалю самостійно.

11. Забезпечення безпеки заходу

 1. Організатори беруть на себе змістовне наповнення Фестивалю, прийом і розміщення учасників та супроводжуючих та безпечні умови під час проведення Фестивалю.
 2. Кожен учасник зобов’язаний дотримуватись правил безпеки під час подорожі, в місці проживання, в місці проведення Фестивалю та в інших громадських місцях, дбати про власне здоров’я, та не  наражати себе на небезпеку.
 3. За безпеку дорожнього руху під час подорожі Київ – Барселона – Київ, а також під час трансферу учасників  у період Фестивалю,  відповідальний  Перевізник.
 4. За безпечні умови проживання у готелі відповідальна адміністрація готелю.
 5. За безпеку кожного члена групи відповідальність несуть керівники цих груп та самі учасники (окрім неповнолітніх) з попереднім проведенням інструктажів під особистий підпис проінструктованих.
 6. Організатор не несе відповідальність за збереження власних речей учасника.
 7. Кожен учасник, у разі настання нещасного випаду, або будь-якої надзвичайної ситуації (пожежа, крадіжка, хвороба, аварії, ДТП, тощо) негайно повідомляють про це Організатора.
 8. Організатор визначає особу, відповідальну за координацію у питаннях безпеки та зв’язків з відповідними службами міста Барселони, про що повідомляє керівників груп та інших учасників Фестивалю.

12. Організаційних комітет фестивалю

Виконавчий директор в Іспанії – Ольга Дзюбан,
електронна адреса: olgadzyuban3010@gmail.com
телефон:  +34 653-347-656