Заходи фестивалю

Фестивальна хода

Фестивальна хода — яскраве дійство щорічного фестивалю Ucrania Fest.

З музикою, під ритм барабанів центральними вулицями фестивальних міст проходить колона учасників і гостей з національними прапорами, в українських костюмах, зі святковою атрибутикою та логотипами партнерів.

Маршрут ходи визначається організатором за погодженням з адміністраціями фестивальних міст.

Хода відкриває програму фестивальних заходів.

Повний розклад та всі активності фестивалю — на офіційній сторінці самої події.

Концерт

Фестивальні події прикрашає концертна програма, що збирає тисячі глядачів і поціновувачів культури. Це можливість познайомитися, більше дізнатися і, в решті решт, закохатися в українське мистецтво.

Захоплюючі виступи талановитих виконавців, творчих колективів, дизайнерів, професійних і аматорських, відомих і невідомих на відкритих площах міст – доступні усім відвідувачам фестивалю. Їх організація дає можливість спостерігати за дійством на сцені з будь-якого куточку фестивального майдану.

Найцінніше для учасників – це спілкування з глядацькою аудиторією. Це не тільки щирі оплески глядачів, це можливість опісля концерту познайомитися і обмінятися своїми враженнями і відчуттями.

А можливо і знайти нових прихильників, поціновувачів, отримати пропозицію щодо культурної співпраці і партнерства.

Ярмарок

Український ярмарок – це не просто подія. Це традиція, це захоплююче дійство, що наповнює фестиваль душевністю і теплом.

Щороку Фестиваль приймає майстрів, які виробляють власноруч предмети ужитково-прикладного мистецтва з деревини, металу, глини, тканини, паперу, ниток, натуральної речовини, що подарована природою і так обережно оброблена професійними руками. Вас порадують дизайнерські колекції сучасного одягу, в етно стилі, з елементами вишивки.

А ще, художнє мистецтво: картини, ліпка, ошибана, валяння, ювелірна творчість, гончарство, декор для дому, поліграфія, книги від авторів, поетів, письменників, публіцистів і, навіть, українські мольфари.

Для дорослих і дітей, для всіх, і кожного знайдеться своє захоплення на ярмарку. Радуйте себе і дізнайтеся більше про талановитих українських майстрів і виробників.
Для учасників ярмарку – це не просто подія, це можливість заявити про себе і презентувати свою авторську, ексклюзивну продукцію, знайти свого поціновувача, споживача і майбутнього партнера.

Майстер класи

Майстерність українців вражає увесь світ.

Ми раді ділитися традиціями своєї майстерності і сучасними винаходами у творчості і виробництві – це і є притаманна українцям відкритість і щирість.

Професійні майстер-класи від учасників Фестивалю дають можливість за короткий час ознайомитися і опанувати різні техніки виробництва певних мистецьких виробів, набути загальні навички і практичний досвід, зробивши свій власний продукт.

Майданчики для дітей

Увага дітям – завжди в пріоритеті Організатора Фестивалю.

Ви можете покластися на нас, якщо хочете отримати тимчасово для своїх дітей професійний догляд на час відвідування фестивалю. Наші волонтери потурбуються про них.

Розваги, дитячі майстер-класи, спілкування українською, смаколики та багато чого ще порадують Вашу малечу.

Екскурсії для учаcників

Фестивальні події щороку супроводжуються екскурсійною програмою, що готується Організатором, враховуючи інтереси різних вікових груп.

Список екскурсій та їх ціни Ви знайдете у розділі «Екскурсії».

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad