Міжнародний Фестиваль
Української культури у Барселоні

Учасники концерту

Тетяна Мирошниченко

Заслужена артистка естрадного мистецтва України, композиторка, авторка та виконавиця власних пісень, лауреатка численних міжнародних і всеукраїнських фестивалів-конкурсів в номінації «Краща авторська пісня».

Тетяна активно співпрацює з відомими українськими поетами і вже подарувала своїм слухачам більше сотні різножанрових пісенних творів.

Тетяна Мирошниченко – просвітянка та активна громадська діячка. Вона є першим заступником Голови Правління громадської організації «Об’єднані Європою». Одним із напрямків діяльності цієї Організації є розвиток та налагодження культурних зв’язків між Україною та країнами-членами Європейського Союзу.

Особливо активно в цьому напрямку громадська організація «Об’єднані Європою» співпрацює з Іспанією. Організація займається пошуком іспанських дітей, їх родичів та нащадків, які були вивезені з Іспанії під час війни 1936-1939 років, а також встановленням в місті Тараща, Київської області пам’ятника дітям тоталітарного режиму і тим українцям, які рятували іспанських дітей від знищення.

У одній із авторських пісень, яку Тетяна Мирошниченко представлятиме на фестивалі української культури «Ucrania Fest – 2021», якраз і піднімається тема трагічної історії іспанського народу, що тісно пов’язана з Україною.

Світлана Мирвода

Народна артистка України, чарівна жінка пісні якої слухали українці багатьох країн світу, у тому числі і Барселони.

Пані Світлана дала багато благодійних концертів захисникам української держави, солдатам та офіцерам, що кожен день і ніч бережуть недоторканість кордонів, незалежність України і яким ми щиро вдячні. Власне у цей рік, українська громада разом із Світланою Мирводою, волонтеркою, буде відзначати 30-ту річницю незалежності України на відкритих концертних площадках в Іспанії.

Дмитро Андрієць

Український співак, який пише власні вірші та музику, заслужений артист України.

Цього учасника VII Міжнародного фестивалю “Ucrania Fest” Ніна Матвієнко охарактеризувала так: “Співаків сьогодні в Україні дуже багато, але таких, що мають справжні, сильні голоси, на жаль, обмаль… Дмитро саме з таких».
З нетерпінням чекаємо нових зустрічей та нових імен!

Вокальний ансамбль "Калина"

Учасник VII Міжнародного фестивалю “Ucrania Fest” — вокальний ансамбль “Калина” (Барселона): поєднання творчості і краси до любові української пісні, яка об’єднує і дає крила, щоб у вирію на чужині хоч у музиці полетіти до рідного дому. З Україною в серці.

Танцювальна школа «NV»

Танцювальна школа «NV» з Малаги заснована у 2018 році на Costa del Sol Заслуженою артисткою України Наталією Юмашевою та Валерієм Брюзгіним.

В школі викладається багато танцювальних дисциплін для дітей від 3-х років.
За цей час школа прийняла участь у більш ніж 30-ти святкових заходах, концертах, міжнародних фестивалях та конкурсах, де хореографи та учні представляли не тільки “Escuela de Danza NV”, а також Україну та Іспанію, стали лауреатами і переможцями та займали призові місця. Школа постійно розвивається та поповнюється новими талантами.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad