Запрошуємо до співпраці!

Шановні партнери, спонсори, меценати!

Популяризації культури, мистецтва, традицій та звичаїв українського народу, просування українського виробника, креативної сфери – головна мета події, яку щорічно з 2014 року приймає Барселона (Королівство Іспанія).

Знайомство з багатогранною, талановитою, сміливою і незалежною Україною з року в рік приваблює все більше гостей, більшість з яких стає друзями і прихильниками “Ucrania Fest”.

Наша місія – активна громадська позиція і діяльність щодо створенняі і просування позитивного іміджу України в Іспанії, Європі і Світі. Культурна дипломатія є справжнім рупором на цьому шляху.

Втілення цієї місії потребує чималих ресурсів. Нас в цьому підтримують партнери, друзі.

Зі свого боку ми відкриті до співпраці із зацікавленими виробниками, майстрами, представниками різних сфер і напрямів культури, мистецтва, туристичної галузі, медичних і юридичних послуг тощо, налагодження економічних і торгівельних зв’язків між нашими країнами. на взаємовигідних умовах.

Запрошуємо до підтримки проекту інвесторів, спонсорів, меценатів на умовах довготривалої співпраці. Розглянемо Ваші пропозиції.

Контакти для комунікацій: asociacion@djerelo.eu , +34 653 347 656.

Благодійні внески на підтримку проекту Міжнародний фестиваль української культури «Ucrania Fest» можна переказати на банківські реквізити Асоціації «Джерело».

Одержувач: Asociación Ucraniana «Djerelo»

Назва банку: BBVA

IBAN: ES92 0182 8606 2202 0157 2656

BIC/SWIFT: BBVAESMMXXX

Призначення платежу: Pago de contribución voluntaria al Festival «Ucrania Fest 2022».

ВАШІ КОШТИ ПІДУТЬ НА РОЗВИТОК ФЕСТИВАЛЬНОГО РУХУ, ПІДТРИМКУ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА, ТАЛАНОВИТИХ УКРАЇНЦІВ

Головні партнери Фестивалю

Партнери Фестивалю

Інформаційні партнери Фестивалю

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad