Запрошуємо до співпраці!

Шановні спонсори, меценати, партнери! 

Для популяризації української культури, традицій та звичаїв українського народу, просування українського виробника, для більшого ознайомлення Іспанії з Україною, Українською Асоціацією “Джерело” щорічно в Іспанії  проводиться Фестиваль “Ucrania Fest”. 

Ми готові рекламувати українську народну та сучасну творчість, кіномистецтво, дизайнерів, українського виробника, налагоджувати туристичні, економічні та торговельні  зв’язки між нашими країнами. Для цього нам дуже необхідна ваша підтримка.   

Зацікавлені в співпраці та підтримці Фестивалю  “Ucrania Fest” можуть зв’язатися з нами по електронній пошті: asociacion@djerelo.eu , або за телефоном: +34 653 347 656

а також зробити свій добровільний внесок на рахунок Асоціації:

Куди підуть ваші кошти?

Ваші добровільні внески підуть на організацію Фестивалю.  Разом  ми зробимо його більш потужнішим, розширимо можливості запрошувати в Іспанію більш відомі колективи,молоді таланти України з різних областей культури, а ярмарку зробити більш різноманітною.

Головні партнери Фестивалю

logo_cnsl_ucr
logo_ajunt-bcn
logo_ajunt-salou

Партнери Фестивалю

logo_uvkr_01
logo_faui
logo_ahlowpartners
logo_globukr
log_universitatvalencia
logo_obiednaniUkr
logo_sma_01
logo_viajes-vefa

Інформаційні партнери Фестивалю

logo_emih-radio
logo_ifsd-stu
logo_globukr
logo_nadyamed
logo_ukrsegura
Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad