Міжнародний Фестиваль
Української культури у Барселоні

Реєстрація супроводжуючого або гостя Фестивалю

Для реєстрації супроводжуючого або гостя Фестивалю, будь ласка, уважно прочитайте ПОЛОЖЕННЯ  ФЕСТИВАЛЮ та заповніть форму реєстрації (будьте уважні коли заповнюєте форму латинськими літерами як у закордонному паспорті тому, що ця інформація буде використана для оформлення запрошень для перетину кордону, а також для поселення у готелі).

Будь ласка зареєструйте кожного гостя окремо, вказавши кого він супроводжує, для розрахунку загальної суми до сплати.

Після того, як ви відправили форму реєстрації, Організатор Фестивалю зв’яжеться з вами по електронній пошті, вказаній вами у формі реєстрації, надіславши посилання на оплату ярмаркового внеску та оплату готелю (якщо потрібно) в залежності від кількості осіб.

Фестивальний пакет – 30 €.

Готельний збір – 250  € за 6 діб з особи

Оплата здійснюється попередньо на рахунок Асоціації (реквізити буде вказано на відповідній сторінці для сплати) через ваш банк. Підтвердження участі у ярмарку, тільки після надходження коштів на рахунок Фестивалю, про що Організатор повідомляє Учасника електронною поштою.
 

УВАГА! У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у світі, у разі відміни проведення Фестивалю сплачені кошти будуть повернуті учасникам у повному розмірі.

Супроводжуючий / Гість
Додаткова інформація
Погодження
Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad