Міжнародний Фестиваль
Української культури у Барселоні

Реєстрація соліста для участі у концерті

Для реєстрації участі у концерті, будь ласка, уважно прочитайте ПОЛОЖЕННЯ  ФЕСТИВАЛЮ та заповніть форму реєстрації (будьте уважні коли заповнюєте форму латинськими літерами як у закордонному паспорті тому, що ця інформація буде використана для оформлення запрошень для перетину кордону, а також для поселення у готелі).

Після того, як ви відправили форму реєстрації, Організатор Фестивалю зв’яжеться з вами по електронній пошті, вказаній вами у формі реєстрації, надіславши посилання на оплату фестивального збору та оплату готельного пакету (якщо потрібно) в залежності від кількості осіб.

Фестивальний збір, складає – 30 € з особи.

Готельний пакет – 250 € за 6 діб з особи

Оплата фестивального збору здійснюється попередньо і одночасно з оплатою готельного пакету на рахунок Асоціації (реквізити буде вказано на відповідній сторінці для сплати) через ваш банк. Підтвердження участі у концерті, тільки після надходження коштів на рахунок Фестивалю, про що Організатор повідомляє Учасника електронною поштою.

УВАГА! У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у світі, у разі відміни проведення Фестивалю сплачені кошти будуть повернуті учасникам у повному розмірі.

Якщо в соліста є супроводжуючі, будь ласка, зареєструйте кожного у формі рєстрації гостей, вказавши кого вони супроводжують.

Соліст
Для вашої презентації на сторінках соціальної мережі нашої Асоціації, будь ласка, завантажте вашу світлину та додайте невеличкий опис.
Виступи
Формат .mp3, максимальний розмір – 12 Mb, назва файлу повинна містити назву колективу та назву композиції латинськими літерами. Наприклад – veselka_spivochi-golosy.mp3
Додаткова інформація
Будь ласка, зареєструйте кожного супроводжуючого через форму реєстрації гостей фестивалю
Погодження
Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad