Реєстрація майстра для проведення майстер класу

Для реєстрації майстра, будь ласка, уважно прочитайте ПОЛОЖЕННЯ  ФЕСТИВАЛЮ та заповніть форму реєстрації (будьте уважні коли запо внюєте форму латинськими літерами як у закордонному паспорті тому, що ця інформація буде використана для оформлення запрошень для перетину кордону, а також для поселення у готелі).

Після того, як ви відправили форму реєстрації, Організатор Фестивалю зв’яжеться з вами по електронній пошті, вказаній вами у формі реєстрації, надіславши посилання на оплату ярмаркового внеску та оплату готелю (якщо потрібно) в залежності від кількості осіб.

Ярмарковий збір за проведення майстер класу  для дорослих – 50 €, для дітей – безкоштовно.

Оплата здійснюється попередньо на рахунок Асоціації (реквізити буде вказано на відповідній сторінці для сплати) через ваш банк. Підтвердження участі у ярмарку, тільки після надходження коштів на рахунок Фестивалю, про що Організатор повідомляє Учасника електронною поштою.

УВАГА! У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у світі, у разі відміни проведення Фестивалю сплачені кошти будуть повернуті учасникам у повному розмірі.

Якщо у майстра є супроводжуючі, будь ласка, зареєструйте кожного у формі рєстрації гостей, вказавши кого вони супроводжують.

Майстер
Майстер клас
Додаткова інформація
Будь ласка, зареєструйте кожного супроводжуючого через форму реєстрації гостей фестивалю
Погодження
Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad