Правила реєстрації учасників Фестивалю

Для реєстрації на сайті Фестивалю, будь ласка, уважно прочитайте ПОЛОЖЕННЯ  ФЕСТИВАЛЮ та заповніть форму реєстрації (будьте уважні коли запонюєте форму латинськими літерами як у закордонному паспорті тому, що ця інформація буде використана для оформлення запрошень для перетину кордону, а також для поселення у готелі).
Після того, як ви відправили форму реєстрації, Організатор Фестивалю зв’яжеться з вами по електронній пошті вказаній вами у формі реєстрації надіславши посилання на оплату ярмаркового внеску та оплату готелю (якщо потрібно) в залежності від кількості осіб.

Фестивальний пакет – 30 € з особи.

Готельний збір – 250 €  за 6 діб з особи.

Ярмарковий збір, незалежно від виду, кількості продукції чи послуг, складає – 100 € (за два дні).

Майстер клас для дорослих – 50 €, для дітей – безкоштовно.

Оплата здійснюється попередньо на рахунок Асоціації (реквізити буде вказано на відповідній сторінці для сплати) через ваш банк. Підтвердження участі у концерті або ярмарку, тільки після надходження коштів на рахунок Фестивалю, про що Організатор повідомляє Учасника електронною поштою.

Останній термін прийому заявок для участі у Фестивалі 20 серпня 2021 року.

Останній термін оплати участі у Фестивалі 10 вересня 2021 року.

УВАГА! У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у світі, у разі відміни проведення Фестивалю сплачені кошти будуть повернуті учасникам у повному розмірі.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad