Благодійний аукціон

«Україна понад усе»

Що таке благодійний аукціон?

Війна змінила кожного з нас, змінила наше звичне життя, професійне заняття, бажання, але не змінила мрію, навколо якої всі ми, українці, об’єднані, як ніколи раніше. Щоб наблизити Перемогу України у війні з російськими загарбниками і повернути мирне життя дизайнери шиють амуніцію для військових, цивільні, у тому числі діти – в’яжуть маскувальні сітки, ми розробили власний український безпілотник, який не має аналогів в світі.

Кожен з нас – волонтер, бо ми всі збираємо, перераховуємо, купуємо, допомагаємо, наближаючи Перемогу.

Наша Команда, перебуваючи в цьому безперервному волонтерському русі,  вирішила започаткувати Благодійний аукціон «Україна понад усе».

ЛОТи для аукціонів збираємо і приймаємо від митців, культурних діячів,  колекціонерів, лідерів думок, громадських діячів, компаній, небайдужих українців. Крім того, продаж унікальних виробів і творів, інших речей надасть їм нове життя, а гроші від продажу підуть на користь і підтримку України і українців.

Зібрані кошти будуть скеровані на гуманітарну допомогу українцям, постраждалим громадам в зонах бойових дій, дітям-сиротам, пораненим і тяжко хворим українцям, на підтримку захисників України.

Свою аукціонну діяльність розпочинаємо з благодійних торгів на  VIII Міжнародному фестивалі української культури Ucrania Fest -2022.

Благодійний аукціон – постійно діючий. Про формат його подальшої діяльності дізнавайтеся в новинах.

Прозорість аукціону і довіра до команди

Ми знаємо, що публічність і відкритість будують довіру у суспільстві, тому інформація про умови аукціону, всіх його учасників, їхні пропозиції, ставки стають відкритими після завершення аукціону і будуть доступними для кожного відвідувача сторінки.

Якщо Ви хочете допомогти нам і  разом виконати важливу місію, візьміть участь у аукціоні та поширте інформацію про нього у соціальних мереж та серед своїх друзів, знайомих.

Про усі ЛОТи ми будемо окремо розповідати на сторінці Фестивалю Ucrania Fest y розділі «ЛОТи аукціону», у Facеbook, Інстаграм,  з 1 по 16 вересня 2022 року.

А самі торги благодійного аукціону стартуватимуть 17 вересня і триватимуть до їх завершення 18 вересня на Фестивалі. Про це ми будемо повідомляти окремими публікаціями у соціальних мережах.

Кожен може долучитись до нашої ініціативи, запропонувавши свою ставку  у коментарях під стартовою ціною ЛОТу, який сподобається.

Кількість придбаних ЛОТів одним учасником необмежена.

Переможцем стає учасник, який запропонує найвищу ціну станом на дату і час завершення аукціону.

Завершення аукціону відбудеться 18 вересня до 20:00 на Гала-події Фестивалю в Барселоні.

Є запитання?

Для вас працює служба підтримки:

Телефон в Україні: +38 050 575 1915.

Телефон в Іспанії: +34 653 347 656.

Електронна адреса: skitenko@ukr.net.

 

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad