Міжнародний Фестиваль
Української культури у Барселоні

Нові рекомендації ЄС для громадян-подорожуючих з третіх країн.

Рекомендації ЄС для громадян-подорожуючих з третіх країн, до яких віднесено і Україну (на жаль), мають загальний характер.

Конкретні вимоги визначає кожна країна окремо з урахування епідеміологічної ситуації тощо. Детальну інформацію Ви можете дізнаватися з інформації МЗС України на інтерактивній мапі, яка ЩОТИЖНЯ оновлюється, за цим посиланням: https://trip.gov.ua/.

Іспанія, яка тривалий час була зачинена для громадян України, які виключно з метою подорожі бажали до неї приїхати, з 27 липня, відкрила свої кордони для кожного з нас, оскільки Міністерством охорони здоров’я Іспанії опублікований оновлений список країн «зеленої зони», до якого включено Україну.

Відтак, починаючи з 27 липня громадяни України можуть подорожувати до Іспанії.

Хоча це офіційна інформація, достовірна, втім реальну ситуацію по країнам потрібно дивитися на сайтах країн.

Тому, з метою комфортної подорожі, за для власної безпеки і виключення непорозумінь з владою Іспанії на кордоні, Ви маєте детально ознайомитися із загальними вимогами цієї країни тут:

Також, Ви маєте набратися терпіння, бо окрім вищевказаного, Ви зможете потрапити, зокрема, до літака, за умови, попереднього оформлення формуляру санітарного контролю.

Так, для усіх пасажирів (у тому числі для дітей), які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, необхідно завчасно заповнити формуляр санітарного контролю на порталі МОЗ Іспанії за посиланням: https://www.spth.gob.es/. Після заповнення цього формуляра генерується QR код, який має надаватися представникам компанії перевізника перед посадкою на рейс, а також службам санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту прибуття до Іспанії.

ВАЖЛИВО!

Зазначені організаторами іпартнерами фестивалю, вимоги щодо наявності сертифікату вакцинації, завершеної не пізніше ніж за 14 днів до в’їзду до Іспанії, базується на вищенаведених вимогах, а також розумінні найбільш комфортних умов перетину, що гарантують безпеку Вашого перебування в Іспанії, з мінімізацією ризиків отримати відмову у в’їзді, потрапити на карантин або інших загроз фізичного (здоров»я), морального (відмови на кордоні), матеріального (збитки через заборону в’їзду навіть за наявності негативних ПЛР тестів) характеру.

Увага!

Інформація оновлюється щотижня, просимо це враховувати при плануванні подорожі та додатково перевіряти дані перед поїздкою.

Крім того, звертаємо Вашу увагу!!!
На сьогодні, через відновлення активної діяльності туроператорів, у тому числі по Іспанії, а також великою кількістю пропозицій щодо привабливого відпочинку від інших осіб, останніми пропонуються послуги щодо групового ПЛР-тестування або навіть вакцинації з наданням сертифікату вакцинації.
Ми, як організатори і партнери VII Міжнародного фестивалю української культури «Ucrania Fest 2021» КАТЕГОРИЧНО не підтримуємо таке ставлення до українців, не погоджуємося з такою небезпечною політикою в сфері туризму і робимо все можливе, щоб запрошені нами гості і учасники максимально відчували себе комфортно і безпечно.

Про решту кожен має подбати самостійно і взяти власну відповідальність за рішення щодо дотримання умов в’їзду до Королівства Іспанії!!!

Жінка – образ України, яка виборює свободу ціною життя, яке закладено як зерно у колосі пшениці, що символізує продовження українського роду.

 

Натюрморт в експресивно-абстрактній трактовці. Синтез реалістичного та абстрактного зображення.

Леді «Океан», асоціативно-експресивний образ.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad